Služby

Osobní trénink

Osobní trénink (trénink s fitness s instruktorem) je vhodný hlavně pro začátečníky. Z široké nabídky našeho týmu, si můžete vybrat toho kdo vám nejlépe pomůže s naplněním vašich cílů. Může to být zhubnutí přebytečných kil, naučení správné techniky cvičení, sestavení cvičebního plánu, poúrazová a pooperační rehabilitace a další různé motivy. Věříme že vaše očekávání, ať už jsou jakákoli, zvládneme naplnit.

Tuto službu nabízí:

Vašek Mandovec
Filip Šteflovič
Verča Boháčková
Kateřina Suchomelová, DiS.
Tomáš Skácel
Diana Burianová
Markéta Polesová
Katka Ševčíková

Fyzioterapie a masáže

Fyzioterapie a masáže jsou vhodné jako prevence pro udržení dobrého zdraví, uvolnění svalového i psychického napětí, vyrovnání svalových disbalancí a nebo jen skvělý prostředek pro zrelaxování a uvolnění.

Tuto službu nabízí:

Kateřina Suchomelová, DiS.
Martin Otevřel
Tomáš Skácel

Výživové poradenství

Výživa je jeden ze základních pilířů dobrého zdraví. Poradenství je vždy individuálně cíleno s ohledem na vaše zvyky, časové možnosti, intolerance a alergie a případně zdravotní potíže. 

Tuto službu nabízí:

Vašek Mandovec
Filip Šteflovič
Tomáš Skácel
Diana Burianová
Markéta Polesová
Katka Ševčíková

Kurz meditace

Ideální pro školy, ale i například sportovní týmy, případně pro jakoukoli komunitu nebo skupinu lidí. Pokud máte raději individuální přístup, po domluvě může proběhnout i individuálně.

Naučíte se co je meditace a základní dovednosti a předpoklady pro její samostatné zvládnutí. Zdraví podle nás znamená vyváženost. V naší společnosti jsme přehlceni informacemi, požadavky a rychlostí. Chybí nám tma, klid, ticho, odpočinek. Dovednost meditovat a její praktikování, snižuje napětí, pomáhá nám lépe se soustředit, učit se, efektivněji pracovat, rychleji regenerovat. Vrací nám kreativitu, energii a chuť do života. Pokud o meditaci uvažujete, rozhodně ji vyzkoušejte a věříme že vám výrazně zlepší kvalitu života.

Tuto službu nabízí:

Vašek Mandovec

Prodej výživových doplňků

Nabízíme široké spektrum výživových doplňků. Kromě tradičního sortimentu proteinů, BCAA, carnitinu a dalších suplementů u nás najdete například značky jako Erebos, Ecce Vita, Green Ways a Vitalvibe - vysoce kvalitní přírodní doplňky stravy, které vám pomůžou nejen při hubnutí, nebo nabírání svalové hmoty, ale můžou pomoct s únavou, trávením, chronickými záněty, bolestí a celkově energizovat a vyladit vaše tělo. Pokud byste řešili konkrétní zdravotní problém, můžete se poradit s našemi výživovými poradci a samozřejmě s vašim lékařem. Pořídíte u nás i rukavice, trhačky, opasky a další vybavení pro trénink.

Kruhový (skupinový) trénink

Skupinové tréninky jsou pro ty z vás, kteří si chcete intenzivně zamakat a máte rádi podporující atmosféru cvičení ve skupině pod vedením trenéra. Na tyto tréninky je nutné se rezervovat předem buď tady na webu v příslušné akci a nebo na recepci v Impaktu.

Tuto službu nabízí:

Markéta Polesová
Katka Ševčíková

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství je vhodné pro sportovce (sportovní psychologie), ale i pro každého kdo chce do svého života vnést víc klidu a lépe pochopit své problémy a celkově navýšit životní spokojenost. Pokud cítíte v životě napětí a nekomfort pomocí terapeutického vztahu můžeme společně pracovat na snížení úzkosti, strachů, deprese a dalších obtíží. Poradenství je ale vhodné i pro ty co chtějí zmapovat a změnit své zvyky a zvýšit efektivitu v práci nebo ve studiu, nebo vylepšit své vztahy. Vycházíme z poznatků klasické psychologie, pozitivní psychologie, gestalt, existenciální a transpersonální psychoterapie a dalších směrů. 

Tuto službu nabízí:

Vašek Mandovec

Připravované akce

Úvod do transpersonální psychologie

Termín: 13.11.2021 17:00
Délka: 180 minut
Cena: 249 Kč
Rezervace:

https://followyogavyskov.inrs.cz/rs/id/1165/uvod-do-transpersonalni-psychologie?fbclid=IwAR0OG87YhHcoDXPattiYA_z5-8OrOu3bdAnvOolaNopc-12vZitm2s6q1Pc

 

 

 

PSYCHEDELIKA: spása nebo zhouba?

Termín: 01.11.2021 18:00
Délka: 150 minut
Cena: 190 Kč
Rezervace:

Vstupenky můžete pořídit tady:

https://goout.net/.../psychedelika-spasa-nebo.../szpmgcs/...

a nebo v IMPAKT Fitness na recepci

6 týdenní TRANSFORMAČNÍ KURZ

Termín: 21.09.2021 18:00 30.10.2021 12:00
Cena: 12000 Kč
Rezervace:

Mandovec@impaktfitness.cz