Proč Impakt

Co kdybyste se každé ráno probouzeli plní energie a seběvědomí?

Veslujete na trenažeru, slyšíte šplouchání vody...díváte se na západ slunce nad Drahanskou vrchovinou - protáhnete se a odcvičíte pár sérií...cítíte tu akci...svaly se naplní krví...přestáváte myslet: jste tady a teď...užíváte si pohyb a sílu těla...popovídáte si s kamarády - uvolníte se. A pak přichází odměna: vaše tělo dostane dávku endorfinů, cítíte vyčerpání a radost a...cítíte se skvěle...tak to pojďte zažít.

IMPAKT FITNESS je největší a nejmodernější fitness centrum ve Vyškově a okolí...ale nejen to...čtěte dál a dozvíte se řadu důvodů proč si vybrat IMPAKT!

Vybavení

V IMPAKTU využijete desítky možností na cvičení. Kardio stroje (schody, běhací pásy, veslovací trenažery, kola i cross trenažery). Klasické posilovací stroje a činky jsou samozřejmost. Součástí je i oddělená místnost na funkční tréninky.

Můžete si ale vyzkoušet i cvičení na Bosu, Woodboardu - balanční deska, slack line, TRX, balónech, workoutové konstrukci s trampolínou a vyskákat si s tyčí po konstrukci jako v ninja faktoru. K dispozici jsou také kettlebelly, odporové gumy, bedny, lano, kruhy, medicinbaly a další.

Zázemí a celkový prostor

Celková rozloha 1100 m2 poskytuje nejen prostor na cvičení, ale i pohodlné posezení, kde si můžete odpočinout, dát svůj potréninkový nápoj, popovídat s přáteli, něco přečíst a podobně. K dispozici máte zdarma také filtrovanou vodu a wifi připojení.

V každé šatně je 60 skříňek a prostorné oddělené sprchy, kde skvěle zrelaxujete po tréninku. Každodenní úklid a čistota je pro nás důležitá a věříme, že to oceníte.

Díky neustále cirkulaci a přívodu čerstvého vzduchu se vám bude dobře dýchat a cvičit a v létě se zase díky klimatizaci přijdete zchladit.

Zábava, soutěže, přednášky…

Pravidelně pořádáme přednášky (doposud například David FREJ, Jaroslav DUŠEK, Pjér la Šé´z, Andrew URBIŠ, Veronika Jelínková). V IMPAKTU si můžete ZDARMA půjčovat KNIHY nejen o cvičení a výživě.

Co všechno na vás v IMPAKTU ještě čeká? Soutěže, výhry, ochutnávky, akce….To co děláme nás baví a není to jen o cvičení. Chceme se společně s vámi učit, bavit a dělat vám radost.

Fitness shop

Přímo v IMPAKTU pořídíte klasické suplementy jako proteiny, gainery, BCAA a další, ale i čistě přírodní doplňky stravy: chlorella, ječmen, raw tyčinky, čaje, rýži, makrely, chia semínka atd. Nabídku pořád obměňujeme a doplňujeme.

Parkování zdarma

Co dodat…zaparkujete hned u IMPAKTU a zdarma.

Otevírací doba

Otevřeno máme KAŽDÝ DEN a to i ve svátky.
Ve všední dny od 6:30 do 22:00.
O víkendech a svátcích od 8:00 do 22:00.

Podpora (nejen) sportovců

Pokud sportujete, jste trenéři a hledáte podporu pro váš tým, nebo jste rodiče a máte doma nadějného sportovce a chcete pro něj nejlepší přípravu, napište nám. Nabízíme třeba dárky do tombol a soutěží, zlevněné vstupné, pomoc od našich trenérů, vzájemnou propagaci a podobně.

Jsme rádi, když vidíme jak děti sportují a rádi podpoříme ty, co budou mít zájem a chuť na sobě makat.

IMPAKT Fitness

A to nejdůležitější? VY a MY :-) VY naši zákazníci, kamarádi i vy co příjdete třeba jen párkrát. To díky vám může IMPAKT fungovat.

A MY: Holky na recepci, trenéři, fyzioterapeutka, masér…ale i lidi, které neuvidíte….účetní, grafik, uklízečky, technik a další….To je duše IMPAKT Fitness. Proto, abyste se u nás cítili dobře se pořád učíme, zdokonalujeme a hledáme posily. A baví nás to. Tak přijďte, těšíme se na vás.