Ječmen - enzymatický elixír plný života

Konec soutěže: 05.04.2020

Hans Günter Berner v knize Hladovění nad plným hrncem popisuje situaci, v níž člověk, který dosyta jí, umírá na nutriční podvýživu, protože se sytí „hladovými“ plodinami vzešlými z vyčerpané půdy. Jak vidíte, přebytek nekvalitní stravy nepřináší našemu tělu užitek, ale škodu. Proto u zelených potravin Green Ways dbáme dvou zásad. Pro pěstování vybíráme nutričně bohaté lokality a pro zpracování produktu šetrné technologie, které zajišťují zachování všech živin.

(zdroj: https://www.gw-int.net/katalog/jecmen/)

A co v ječmenu najdete za vitamíny a minerální látky?

Vitamín B9 - kyselina listová, B6, B12, vápník, hořčík, zinek, sodík, křemen, fosfor, chrom, bór a další

 

přejeme hodně štěstí v soutěži

IMPAKT Fitness

Pro možnost se účastnit v soutěži se prosím přihlaš tlačítkem umístěným vpravo nahoře na stránce.

Pravidla soutěže

Konec soutěže: 05.04.2020

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři a výherci emailem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry do 30 dnů od vyhlášení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje společnost Impakt Fitness s.r.o. Technickou podporu zajišťuje Impakt Fitness s.r.o. na emailu: info@impaktfitness.cz.

Celá pravidla