Balíček pro posílení imunity

Konec soutěže: 29.02.2020

Soutěžíme o vysoce kvalitní odlehčenou láhev z nerozbitného BPA free certifikovaného zdravotně nezávadného a vysoce tepelně odolného materiálu Eastman Tritan s logem IMPAKT Fitness.

Dál o Erebos - čistě bylinný stimulující nápoj, vyráběný louhováním bylin a koření.

Triphalu: přírodní bylinný přípravek působící regeneračně na sliznici zažívacího ústrojí, podporuje činnost zažívacího, oběhového, močového a dýchacího ústrojí. Pročišťuje organismus.

Tulsi masala bio: exotická směs svaté bazalky Tulsi, kvalitního černého čaje Assam a mletého exotického koření Masala.

Poslední v balíčku je jemný tuhý tělový deodorant DEOGUARD s magneziem. Tuhý deodorant nebrání tělu přirozeně se potit, ale aktivně neutralizuje tělesný pach a účinně absorbuje pot. Důležitou složkou deodorantu je hořčík – minerál nezbytný pro život a nepostradatelný pro více než 300 enzymatických procesů lidského těla. Jako jeden z mála minerálu se velmi dobře vstřebává pokožkou, a tak kromě deodorační funkce si aplikací deodorantu také pomáháte doplnit hořčík. DEOGUARD® v místech aplikace vytváří alkalické prostředí, které spolu s pečlivě vybranými bylinnými extrakty, rostlinnými másly a oleji, zabraňuje růstu bakterií zapříčiňujících nepříjemný zápach

Výherci soutěže

  1. EnglF
  2. Plhy
  3. LukinF
  4. Natali
  5. Ivoš
  6. VerčaVPohybu
  7. dlabajovaz
Gratulujeme a děkujeme všem za účast!

Pravidla soutěže

Konec soutěže: 29.02.2020

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři a výherci emailem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry do 30 dnů od vyhlášení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje společnost Impakt Fitness s.r.o. Technickou podporu zajišťuje Impakt Fitness s.r.o. na emailu: info@impaktfitness.cz.

Celá pravidla