Vašek Mandovec

Vystudoval jsem psychologii na FF UP v Olomouci. V současnosti jsem také frekventantem v psychoterapeutickém výcviku: Grof legacy training.

Absolvoval jsem kurzy a semináře: fitness instruktor, cvičení seniorů, kontrola hmotnosti, funkční core workout, dosáhni naturálního maxima, WHM, transcendentální meditace a další.

Fascinují mě možnosti lidského těla i psychiky. Svoji vášeň jsem objevil velmi brzy a už od dětství se  vzdělávám, cvičím, trénuju a objevuju nové (i staré a osvědčené) možnosti v oblastech psychologie, cvičení a prevence ve zdraví. Taky jsem zažil spoustu omylů, chyb a náročných období. I těm děkuji za mnohé :-)  Pracuji s relaxačními technikami, které vám pomůžou při těžkých životních obdobích, pro zvládání úzkostí, stresu, ale také uleví od somatických problémů (autoimunitní nemoci, chronické bolesti, záněty, nespavost atd.).

Praktikuji metodu Wima Hofa (dechové techniky a otužování). Mám zkušenosti s holotropním dýcháním (a dalšími dechovými technikami), terapií tmou, floatingem, vision questem, potními chýšemi, krátkými půsty a dlouhodobým praktikováním meditace. Absolvoval jsem také 2 meditační tiché retreaty, kambo ceremonie a další. Používám celostní přístupy ke zdraví.

Najít svůj potenciál, přirozenost, radost a energii - to je to, co ode mě můžete čekat při naší spolupráci. A jak to uděláme?

Naučím vás cvičit, relaxovat, meditovat, nebo poradím s výživou a vytvářením nových zvyků a zbavování se těch špatných, které vás brzdí. Můžeme spolupracovat formou psychologického poradenství, nácviku a naučení různých technik, nebo analýzou a úpravou životosprávy, případně cvičením ve fitku. Konzultace probíhají na Palánku 75 ve Vyškově ve 2. patře.

Pro psychologickou práci čerpám nejen ze studia psychologie ale i z terapeutického výcviku a transpersonální psychologie, z analytické psychologie, existenciální psychoterapie a dalších směrů. Ve své poradenské práci se zaměřuji na vytvoření bezpečného, autentického, empatického, přijímajícího vztahu s klientem od krátkodobé intervence a poradenství až po dlouhodobou spolupráci. 

Spolupracuji s dětma od 7 let až po seniory: věk není omezení - pokud chcete - pak je jedno jestli je vám 20 nebo 75 - jestli máte dokonalou postavu a chcete jen vymyslet nový trénink a zkontrolovat techniku cvičení, nebo máte 140 kg a chcete se s nimi rozloučit a začít nový život.

Ceník:

Jednorázová konzultace, poradenství nebo trénink (1 hodina): 700,-

3 hodiny: 1800,-

Výživová doporučení a komplexní poradenství, jak zlepšit životosprávu (spánek, dýchání, relaxace, otužování, kdy a co jíst podle výsledků vstupní diagnostiky): 2 400,-

Vytvoření tréninkového plánu + hodina konzultace: 1 600,- 

Individuální jednorázový kurz meditace (4 hodiny) : 2200,-

Poradenství, nácvik dechových technik, Wim Hofovi metody, svalově relaxační cvičení a další možnosti podle individuální domluvy (po domluvě je také možný skupinový workshop meditace, WHM, dynamické meditace a přednášky o zdraví, prevenci a výše zmíněných tématech).

6 týdenní transformační kurz (cca 60 hodin strávených ve skupině 5 - 9 lidí):  12 000,-

podrobné informace na www.transformacni-kurz.cz