Vašek Mandovec

Rád zkoumám možnosti lidského těla i psychiky. První činky jsem dostal asi ve 13 letech. Od té doby se pořád učím, vzdělávám, cvičím, trénuju a objevuju nové možnosti cvičení. Pracuji s relaxačními technikami, které vám pomůžou při těžkých životních obdobích, pro zvládání úzkostí, stresu, ale také uleví od somatických problémů (autoimunitní nemoci, chronické bolesti, záněty, nespavost atd.).

Absolvoval jsem kurzy fitness instruktor, cvičení seniorů, kontrola hmotnosti, funkční core workout a transcendentální meditace. Praktikuji metodu Wima Hofa (dechové techniky a otužování). Mám zkušenosti s holotropním dýcháním (a dalšími dechovými technikami), terapií tmou, vision questem, krátkými půsty a dlouhodobým praktikováním meditace. Používám celostní přístupy ke zdraví.

Snažím se poznat své zákazníky a namixovat ze svých zkušeností co nejlepší elixír pro vaše tělo i duši. Naučím vás cvičit, relaxovat, meditovat, nebo poradím s výživou a vytvářením novyých zvyků a zbavování se těch špatných, které vás brzdí. Čerpám z analytické psychologie, existenciální psychoterapie, transpersonální psychologie a dalších směrů. Ve své poradenské práci se zaměřuji na vytvoření bezpečného, autentického, empatického, přijímajícího vztahu s klientem od krátkodobé intervence a poradenství až po dlouhodobou spolupráci. 

Spolupracuji s dětma od 7 let až po seniory: věk není omezení - pokud chcete - pak je jedno jestli je vám 20 nebo 75 - jestli máte dokonalou postavu a chcete jen vymyslet nový trénink a zkontrolovat techniku cvičení, nebo máte 140 kg a chcete se s nimi rozloučit a začít nový život.

A cena? První trénink (nebo konzultace) je ZDARMA.

Jednorázová konzultace, poradenství nebo trénink (1 hodina): 500,-

5 tréninků: 2 000,-

Výživová doporučení a komplexní poradenství, jak zlepšit životosprávu (spánek, dýchání, relaxace, otužování, kdy a co jíst podle výsledků vstupní diagnostiky): 1 900,-

Vytvoření tréninkového plánu + hodina konzultace: 1 000,- 

Kurz meditace (4 hodiny) : 1 500,-

Poradenství, nácvik dechových technik, Wim Hofovi metody, svalově relaxační cvičení a další možnosti podle individuální domluvy (po domluvě je také možný skupinový workshop meditace a přednášky o zdraví a prevenci).

Při dlouhodobější (minimálně 5 hodin - spolupráci - 400,- / hodinu).