Vašek Mandovec

Vystudoval jsem psychologii na FF UP v Olomouci. Jsem frekventantem v psychoterapeutickém výcviku: Grof legacy training. V současnosti také pracuji v poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, spolupracuji externě s organizací Debra.

Absolvoval jsem kurzy a semináře: fitness instruktor, cvičení seniorů, kontrola hmotnosti, funkční core workout, dosáhni naturálního maxima, WHM, transcendentální meditace a další. Mám bohaté zkušenosti s holotropními stavy vědomí (holotropní dýchání, terapie tmou, vision quest, meditační retreaty).

Najít svůj potenciál, přirozenost, smysluplnost v životě, radost a energii - to je to, co ode mě můžete čekat při naší spolupráci. A jak to uděláme?

Naučím vás cvičit, relaxovat, meditovat, nebo poradím s výživou a vytvářením nových zvyků a zbavování se těch špatných, které vás brzdí. Můžeme spolupracovat formou psychologického poradenství, nácviku a naučení různých technik, nebo analýzou a úpravou životosprávy, případně cvičením ve fitku.

Pro psychologickou práci čerpám nejen ze studia psychologie ale i z terapeutického výcviku a transpersonální psychologie, z analytické psychologie, existenciální psychoterapie a dalších směrů. Ve své poradenské práci se zaměřuji na vytvoření bezpečného, autentického, empatického, přijímajícího vztahu s klientem od krátkodobé intervence a poradenství až po dlouhodobou spolupráci. 

Ceník:

Konzultace, psychologické poradenství   800,- / hodina

Výživová doporučení a komplexní poradenství, jak zlepšit životosprávu (spánek, dýchání, relaxace, otužování, kdy a co jíst podle výsledků vstupní diagnostiky): 2 900,-

Vytvoření tréninkového plánu + hodina konzultace: 1 600,- 

Individuální jednorázový kurz meditace (4 hodiny) : 2 400,-

Školení, přednášky, workshopy: od 1600,- / hodinu

Poradenství, nácvik dechových technik, Wim Hofovi metody, svalově relaxační a další metody posilující odolnost vůči stresu, cvičení a další možnosti podle individuální domluvy (po domluvě je také možný skupinový workshop meditace, WHM, dynamické meditace a přednášky o zdraví, prevenci a výše zmíněných tématech).

6 týdenní kurz (cca 60 hodin strávených ve skupině 5 - 9 lidí):  12 000,-

podrobné informace na www.cestakpodstate.cz